Zpravodajství

ZLATÍ HOŠI: Hokej je jen pro boháče, říká Čumpelík

Vyhozený trenér mládežnických týmů pražské Slavie Jiří Čumpelík si stojí za tím, že hokej je pouze pro bohatší rodiny.

Ten trenér je teď na Slavii spíše nežádoucí osobou. Hokejový srdcař si nebral vůči malým dětem na ledě servítky a častoval je tvrdými slovy. Po odvysílání prvního dílu pořadu TV Nova Zlatí hoši se musel ze Slavie poroučet.

Poslední díl Zlatých hochů sledujte ve středu od 22:15 do 22:50 na TV Nova

Podívejte se na chování Jiřího Čumpelíka při hokejovém zápase mládežeVe Slavii je mužem číslo jedna kouč dospělých a hokejová ikona Vladimír Růžička. "Je to pro Čumpelíka konec, nemám, co bych k tomu dodal,“ říká extrenér hokejových mistrů světa. Čumpelík je i s odstupem zklamaný z toho, jak se k němu vedení milovaného klubu zachovalo."Když jsem rodičům řekl, že končím, mysleli si, že je to špatný žert, nebyl,“ říká Čumpelík posmutněle. Pro některé malé hokejisty byl "Čumpes“ druhým tátou. "Našeho Lukáška dokázal zkrotit jenom on, náš syn ho měl za autoritu,“ říká matka malého hokejisty.

Až dosud se psalo o tom, že Čumpelík byl odejit až po odvysílání dílu Zlatých hochů. To ovšem není tak úplně pravda. Hokejovou přípravku netrénuje už od roku 2009, teď skončil i jako trenér náboru hokejových talentů.

Růžička nesouhlasí s Čumpelíkem i v tom, že si hokej mohou dovolit pouze bohatí. Čumpelík má ale jasno. "Je to tak, hokej je velmi finančně náročný, měsíčně vyjde na osm až deset tisíc korun, to už je splátka hypotéky,“ říká. To potvrzují i slova rodičů malých nadějí hokejové Slavie. Jenom výstroj stojí 10 tisíc korun, po republice projedou stovky kilometrů za benzín.
 

ora, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz