Nové trestní oznámení míří na adresu pořadatelů demonstrace policistů a hasičů z konce září.
A to kvůli incidentu ve vestibulu ministerstva vnitra. Tentokrát se ničením vybavení vrátnice bude muset zabývat na základě anonymního oznámení státní zástupce.
Policisté a hasiči uvnitř vestibulu rozbili turniket a zničili koberec. Novým trestním oznámením se teď začne zabývat příslušné státní zastupitelství. V tomto případě pro Prahu 7.
PODÍVEJTE SE NA CELÝ INCIDENT:
Vyšetřování incidentu může trvat týdny.
PSALI JSEM TAKÉ:
Ministerstvo vnitra zruší sedm ředitelství cizinecké policie
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz