APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Anonym na policisty a hasiče, jde o incident na ministerstvu vnitra

Nové trestní oznámení míří na adresu pořadatelů demonstrace policistů a hasičů z konce září.

A to kvůli incidentu ve vestibulu ministerstva vnitra. Tentokrát se ničením vybavení vrátnice bude muset zabývat na základě anonymního oznámení státní zástupce.

Policisté a hasiči uvnitř vestibulu rozbili turniket a zničili koberec. Novým trestním oznámením se teď začne zabývat příslušné státní zastupitelství. V tomto případě pro Prahu 7.


PODÍVEJTE SE NA CELÝ INCIDENT:




Je to už druhé trestní oznámení. První přišlo ze samotného ministerstva. Vnitro navíc tvrdí, že některé škody mohli způsobit novináři. I tak jsou ale odboráři připraveni platit.


Vyšetřování incidentu může trvat týdny.

PSALI JSEM TAKÉ:

Ministerstvo vnitra zruší sedm ředitelství cizinecké policie


 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz