Zpravodajství

Kellner se pořádně plácl přes kapsu. Koupil si boeing!

Kellner se pořádně plácl přes kapsu. Koupil si boeing!
Kellnerův boeing Zdroj: oficiální zdroj

Nejbohatší Čech, miliardář Petr Kellner, si do své vzdušné flotily pořídil nový přírůstek - Boeing 737-700BBJ. Informuje o to server planes.cz. Podobný model stojí přes miliardu korun.

"Boeing Business Jet výrobního čísla 2869/37583 registrace P4-NGK z března 2009 se v Praze objevil poprvé 6. října a následně rozšířil flotilu Gulfstreamů impéria Petra Kellnera," píše server. Jedná se o první letoun tohoto typu v České republice.

ČTĚTE TAKÉ:

Boeing chce vypravovat turisty do vesmíru

Boeing je registrovaný na Arubě, první let absolvoval na začátku dubna 2009, ve firmě PATS Aircraft systems na letišti v Delaware podstoupil zástavbu nádrží pro zvýšení doletu a v Dallasu ho vybavili VIP interiérem.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz