Zpravodajství

Kellner se pořádně plácl přes kapsu. Koupil si boeing!

Kellner se pořádně plácl přes kapsu. Koupil si boeing!
Kellnerův boeing Zdroj: oficiální zdroj

Nejbohatší Čech, miliardář Petr Kellner, si do své vzdušné flotily pořídil nový přírůstek - Boeing 737-700BBJ. Informuje o to server planes.cz. Podobný model stojí přes miliardu korun.

"Boeing Business Jet výrobního čísla 2869/37583 registrace P4-NGK z března 2009 se v Praze objevil poprvé 6. října a následně rozšířil flotilu Gulfstreamů impéria Petra Kellnera," píše server. Jedná se o první letoun tohoto typu v České republice.

ČTĚTE TAKÉ:

Boeing chce vypravovat turisty do vesmíru

Boeing je registrovaný na Arubě, první let absolvoval na začátku dubna 2009, ve firmě PATS Aircraft systems na letišti v Delaware podstoupil zástavbu nádrží pro zvýšení doletu a v Dallasu ho vybavili VIP interiérem.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz