Psychologové přišli s novým tvrzením.
Podle nich moderní technika mění chování lidí v kritických situacích.
Místo paniky prý mnozí stále častěji vytahují kamery a mobilní telefony a bez ohledu na ohrožení života fotí a natáčejí. A mnoho záběrů se pak objeví na internetu.
Podívejte se na reportáž pod titulkem článku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz