Zpravodajství

Lidská HYENA: Nutil postiženou k orálnímu sexu!

Mentálně postiženou ženu měl zatím neznámý pachatel ve Stráži nad Nežárkou nutit k orálnímu sexu.

Neznámý pachatel měl nutit v pondělí v podvečer na Třeboňsku mentálně postiženou ženu, kterou naložil předtím do auta, k orálnímu sexu. Mluvčí policie Hana Millerová řekla ve středu agentuře Mediafax, že policisté žádají případné svědky o pomoc.


Násilný čin se odehrál kolem 17. hodiny. "Ve Stráži nad Nežárkou měl neznámý pachatel naložit do osobního auta mentálně postiženou ženu, které slíbil, že ji doveze do obce na Třeboňsku. U rybníka Herinkovský mezi obcemi Pístina a Stráž nad Nežárkou odbočil na polní cestu, kde zastavil asi dvě stě metrů od hlavní silnice. V autě pak ženu začal osahávat a přinutil ji k orálnímu sexu. Po svém uspokojení ji pak odvezl zpět do Stráže nad Nežárkou, kde ji vysadil a odjel směrem na Třeboň," upřesnila mluvčí.


Jindřichohradečtí kriminalisté po pachateli pátrají a žádají zároveň možné svědky o pomoc. "Pokud někdo viděl v inkriminovanou dobu nasedat či vysedat ženu z automobilu ve Stráži nad Nežárkou, nebo si všiml parkujícího vozu u rybníka Herinkovský, ať se přihlásí na linku 158," řekla Millerová.
 

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz