Zpravodajství

VÝHERCI soutěže o deskové hry Albi. Uspěli jste?

VÝHERCI soutěže o deskové hry Albi. Uspěli jste?
Hry Albi Zdroj: Oficiální zdroj

Soutěžili jste s tn.cz o 35 nejoblíbenějších deskových her současnosti!

V pondělí se soutěžilo o hru Svět


Zdeněk Vítek – Vinoř
Michaela Červená – Dobříš
Martina Vančurová - Mukařov
Denisa Tichá - Dobrá
Petr Kolegar - Praha 5


V úterý se soutěžilo o hru Český film


Koudelková Marcela - Supíkovice
Olga Zichová - Rudná
Pavel Sládeček - Ostrava
Denisa Hlušičková - Mladá Boleslav
Petra Kozová - Staňkov


Ve středu se soutěžilo o hru Dominion


Milan Herka - Hodonín
Hana Petrová - Havlíčkův Brod
Renata Dvořáková - Sezemice
František Vyhnálek - Hanušovice
Světlana Špačková - Neratovice


Ve čtvrtek se soutěžilo o hru Osadníci z Katanu


Michal Veselý - Most
Jindřich Ryk - Most
Kateřina Kováčová - Česká Lípa
Ota Čapek - Roudnice nad Labem
Michaela Němečková - Předměřice nad Jizerou


V pátek se soutěžilo o hru Párty Alias


Michaela Pospíšilová – Sázava
Lenka Lamačová - Praha 5
Stehlíkova Helena – Brno
Jindřiška Holá - Zábřeh
Jana Mertová - Šumperk


V sobotu se soutěžilo o hru Na ex!


Miluše Šafránková - Hodonín
Magdalena Průšová – Praha
Marek Golik - Frenštát pod Radhoštěm
Luděk Jaroš - Jihlava
Pavel Kopista - Mladá Boleslav


V neděli se soutěžilo o hru Česko


Kristina Halšková – Ostrava
Iveta Brixí – Praha
Jitka Frýželková – Zlín
Jan Bureš - Trenčín, SR
Bohumil Petrák - Humpolec

Zdroj: Oficiální zdroj

DOMINION

 
Svět plný napínavých dobrodružství
 
Stojíte na počátku budování své vlastní říše a nemáte nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétá zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu. Jenže jsou tu také zdatní soupeři, a tak je třeba rozšířit svoji říši co nejrychleji. Jen tak se stanete pánem nejmocnějšího dominia. Rafinovaný herní systém se v každé partii postará o nové napětí.
 
Hra obsahuje: 500 karet, pořadač pro uložení karet
 
počet hráčů:  
2-4
doba hraní:  
30 minut
věk hráčů:  
8+
 
 
Svět, otázky a odpovědi

Cesta kolem světa ve 2400 otázkách - Zábavná hra pro zvídavé pozemšťany
Jak dobře znáte svůj domov - planetu Zemi? Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa plnou poznání a brzy se z vás stane opravdový světoběžník.
V této vědomostní hře najdete 2400 otázek týkajících se planety Země a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do 6 okruhů podle jednotlivých kontinentů: Evropa, Asie, Afrika, Severní a Jižní Amerika, Austrálie a Oceánie a kategorie Napříč kontinenty.
V každém ze šesti okruhů se vyskytují otázky z těchto oborů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé. Během hry si užijete nejen spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací z celého světa.
Hra obsahuje: 400 karet s 2 400 otázkami a odpověďmi, herní plán, 6 figurek, 36 žetonů v 6 barvách kontinentů, hrací kostku, pravidla.
počet hráčů:  
2 - 6
doba hraní:  
45 + min.
věk hráčů:  
12+
 
 
Český film
 
Zábavná hra pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně!
 
Obsahuje i párty variantu hry! Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky. Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostních her Česko, Evropa a Svět, otázky a odpovědi.
Ve hře Český film najdete 1800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé. V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů.
 
počet hráčů:  
2 - 6
doba hraní:  
45 + min.
věk hráčů:  
12+
 
 
 
OSADNÍCI Z KATANU 
 
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. Tato úžasná rodinná hra je výjimečná díky variabilitě svého herního plánu, díky které je každá partie jedinečná. Spolu s protihráči osídlujete ostrov Katan. Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Neváhejte a pomocí promyšlené strategie ovládněte celý ostrov!
 
 
počet hráčů:  
3-4
doba hraní:  
60 - 90 min
věk hráčů:  
od 10 let
 
 
Párty Alias
 
Zábavná hra nejen se slovy vhodná na každou párty!

Slavíte? Pořádáte párty? Párty Alias rozproudí zábavu!

V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů, takže používáte například synonyma, protiklady a nápovědy. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat či povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno.
Kdo zná originální hru Párty Alias v angličtině, tak zajisté docení změny, které jsme pro vás v její české variantě připravili!

Hra, která nesmí chybět na žádné párty a rodinné oslavě!
 
počet hráčů:  
4+
doba hraní:  
45 min.
věk hráčů:  
11+
 
 
Česko – otázky a odpovědi
 
Zábavná hra pro zvídavé Čechy
 
Jak dobře vlastně znáte Českou republiku? V této vědomostní hře najdete 2400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé.

Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o své zemi dozvíte mnoho zajímavých informací. K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě znalostí potřebovat i trochu štěstí.
 
počet hráčů:  
2 - 6
doba hraní:  
45 + min.
věk hráčů:  
12+
 
 
Na EX!
 
ROZPROUDÍ KAŽDOU ZÁBAVU!

25 HER NA EX!
 
S touto bezva sadou her na párty vám zaručujeme nekončící noc plnou zábavy. Každá z 25 her promění jakýkoli mejdan v nezapomenutelný zážitek. Předvedete i to, co jste nečekali, že ve vás je.
 
V sadě se skrývají například tyto hry: Macháček, Třináctá komnata, Ďábelský koktejl, Zalepená huba, Převlékárna, Hospodské kuželky.
 
A ještě spousta dalších her pro odvážlivce a dostatek trestných úkolů pro každého!
 
V praktické plechové lahvince se skrývá:
1 balíček Her na ex! s návodem na 25 her
1 balíček standardních hracích karet
1 balíček trestných úkolů
tužka a blok
5 hracích kostek
1 ping-pongový míček
4 brčka
1 stuha
podrobný návod
 
věk hráčů:  
18+
 
 
Herní řádinternetové soutěže Tn.cz o společenské hry ALBI
 
CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“), která je provozovatelem internetových stránek http://www.tn.cz, vydává následující pravidla internetové soutěže  o 35 společenských her vydavatelství ALBI (dále jen „Soutěž“).  
 
1.         Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 1.11.2010 do 7.11.2010.
2.         Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3.         Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena v pondělí 1.11.2010 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do neděle 7.11.2010 do 24 hod. na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „ALBI“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště mohou být v případě výhry zveřejněny na internetu.
4.         Soutěžící může zvýšit svoje šance na výhru tak, že se do Soutěže zapojí opakovaně, každý den Soutěže však může zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5.         Po skončení Soutěže bude vylosováno celkem třicet pět (35) výherců, a to tím způsobem, že za každý den Soutěže bude ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen v tomto dni, vylosováno pět (5) výherců. Každý z výherců pak získá jednu (1) společenskou hru z nabídkyvydavatelství ALBI, o kterou se v daný den Soutěže soutěžilo.
6.         Výherci budou o výhře informováni na telefonní číslo uvedené ve výherním soutěžním e-mailu. Ceny budou výhercům odeslány na adresu bydliště, kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu, do třiceti (30) pracovních dnů po skončení Soutěže. Nepřevezme-li výherce zaslanou cenu dle běžných dodacích podmínek České pošty s.p., ztrácí na výhru nárok a cena propadá ve prospěch CET 21.
7.         Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou rovněž zveřejněny na internetových stránkách http://www.tn.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
8.         Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Irena Dvořáková, koordinátor PR. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
9.         CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
10.     CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
11.     Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.tn.cz.
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz