Zpravodajství

SLEDOVALI JSME: V superfinále je Patrície Janečková a Čarovné ostrohy

SLEDOVALI JSME: V superfinále je Patrície Janečková a Čarovné ostrohy
Zdroj: Oficiální zdroj

Večer můžete na vašich oblíbených televizích TV Nova a TV Markíza souboj dalších osmi finalistů Talentmanie o postup do velkého finále. Kteří dva soutěžící uspějí?

Ve finále budeme svědky čtyř duelových klání. Avšak jen dva soutěžící za večer projdou branou velkého finále, ve kterém se rozhodne o výherci 150 000 EUR, tedy téměř 4 miliónů korun.

Rozhodnou počty sms, které pošlete svým favoritům. Na číslo 9060613 jim posílejte hlasy s pořadovým číslem v jakém vystoupí v duelu. 

V nedělním finále uvidíte tyto duely:

Dva malí zpěváci Tomáše Ringela a Patrície Janečková
Taneční soubory Čarovné ostrohy proti Gesto
Bubnující Marimba proti Petru Dopitovi a jeho pile
Miroslav Pokorný, který se protahuje malými otvory proti kouzelníkovi Magic Alexovi

23:00 Do superfinále z druhého finále postoupila Patrície Janečková a Čarovné ostrohy.

22:54 Pro Mr.GS by mělo pokračovat dál Čarovné ostrohy. Troška by je také rád viděl v superfinále. A Adéla je chce vidět také. Jen pro formu odpověděl i Habera a též by dál poslal Ostrohy.

22:45 Rozhodne se mezi kouzelníkem Magic Alexem a Čarovnými ostrohy.

22:44 Nejméně hlasů získala bubenická show Marimba.

22:41 Jako první okamžitě do superfinále postupuje Patrícia Janečková.

22:40 Čeká nás finálové rozhodnutí. Do něj postoupili kromě Čarovných ostrohů i Patrícia Janečková, bubenická show Marimba a kouzelník Magic Alex.

22:37 Posledním účastníkem finálového rozhodnutí jsou Čarovné ostrohy.

22:20 Posledními soutěžícími večera jsou folklórní Čarovné ostrohy. Jejich živé pojetí folklóru postavilo diváky v aréně na nohy.

Pro Haberu byli výborní a dělají folklór tak jak má být a můžou být na sebe pyšní. Adéle Banášové se to líbilo a poslala by je dál. Známý milovník folklóru Troška jim drží palce aby postoupili dál. Mr.GS jejich vystoupení označili za hiphop našich prababiček.

22:13 Svou show na jevišti rozjíždí taneční skupina Gesto. Připravili si electric boogie freakshow.

Banášové se to líbilo. Pro Trošku jsou nejlepším ze souborů, které za celé léto viděli. Pro Haberu sice nejsou silní tenečně ale choreografii mají vymyšlenou dobře. Mr.GS byli s výkonem spokojení.

22:10 Poslední duel večera bude taneční. Gesto proti Čarovným ostrohům

22:06 Třetí duel vyhrál Magic Alex.

21:46 Miroslav Pokorný se chce do finálového rozhodnutí protáhnout úzkým ostrým rámečkem.  Poté, co se mu to podařilo, se protáhnul i úzkým skleněným otvorem.

Pro Haberu to bylo nejhorší vystoupení co pan Pokorný kdy předvedl. Adélu Banášovou udivilo čím vším se dokáže protáhnout a místy měla zatajený dech.  Troška už byl připravený jít panu Miroslavovi na pomoc. Mr.GS toto vystoupení připomínalo porod.

21:30 Magic Alex si připravil pro své finalové vystoupení novinku. Levitaci nad ostrou šavlí.

Všichni porotci byli nadšení a vystoupení se jim líbilo.

21:20 Třetí duel proběhne mezi kouzelníkem Magic Alexem a Miroslavem Pokorným, který prolézá nemožnými otvory.

21:17 V druhém duelu zvítězila bubenická show Marimba.

 

21:06 Arénou nyní znějí tóny pily. Hraje na ni mistr světa ve hraní na pilu a operní zpěvák z Jihočeského divadla Petr Dopita. Tentokrát své vystoupení doprovodil i zpěvem.

Troškovi se líbila kombinace zpěvu a hry na pilu. Banášové hra na pilu připomínala zpěv záhadné bytosti. Habera je zvědavý zda zvítězí duchovno v podání Dopity nebo živá show Marimby. Přiznal se, že ten zpěv mu k vystoupení přišel "navíc". Mr.GS zajímala především cena hudebního nástroje.

20:50 Na pódiu již řádí bubenici Marimba. Po svém vystoupení byli pěkně zpocení.

"Byli jste pekelně dobří," zhodnotil vystoupení Zdeněk Troška a Adéla s ním souhlasila a pochválila kluky za to, že nosí bílé spodní prádlo. Haberovi se více líbila pódiová příprava, vlastní bubnování jej příliš nezaujalo, ale nakonec rodinný klan bubeníků hodnotil více méně kladně. Mr.GS byli nadšení, protože milují randál.

20:46 V druhém duelu se představí rodinná bubenická show Marimba a mistr světa ve hře na pilu Petr Dopita.

20:45 Patricie Janečková bezproblémů postoupila do dnešního finálového rozhodnutí.

 

20:26 Patrícia Janečková na pódium nastoupila spolu s harfenistkou a komorním orchestrem. Po jejím vystoupení se strhl frenetický potlesk. Všechny porotce zvedla ze židlí.

Habera se přiznal, že tleskat ve stoje měl už při jejím minulém vystoupení. Patriícia je pro něj už "velká zpěvačka".  Pro Adélu Banášovou to bylo jedno z nejlepších vystoupení v soutěži. Pro Trošku je Patrície zjevení. "Pokud existují andělé a zpívají, tak zpívají jako ty," složil Troška mladé zpěvačce poklonu. Mr.GS si připadali krásnější, když zpívala.

20:15 První vystupuje Tomáš Ringel. V semifinále zpíval slovensky, pro finále zvolil angličtinu.

První hodnotil "kat" Habera. Zmínil, že tam bylo mnoho chyb. A je si jistý, že jeho soupeřka bude velmi těžká. Adéla Banášová byla "hodnou tetou". Troška si též všimnul, že pár tónů nebylo dotažených, ale že to bylo zřejmě způsobeno trémou. Bylo to pro něj však příjemné pohlazení. Duo Mr.GS se více zajímalo o to, co dělá jeho přítelkyně, a která zpěvačka se mu líbí.

20:13 První duel bude pěvecký představí se mladý zpěvák z cirkusácké rodiny Tomáš Ringel a etérická mladá operní zpěvačka Patricie Janečková.

20:07 Po představení soutěžících představil porotce: Zdeňka Trošku, Pala Haberu, Adélu Banášovou a Mr.GS. Troška připomenul výročí Velké říjnové socialistické revoluce, které připadlo na tento den.

20:05 Leoš Mareš přivítal diváky a soutěžící v bratislavské Incheba Expo Aréně.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz