Zpravodajství

Mezinárodní OSTUDA. O Bártově řidičáku píše celý SVĚT!

Mezinárodní OSTUDA. O Bártově řidičáku píše celý SVĚT!
Světová média informují i tom, že Bárta přišel o řidičák Zdroj: oficiální zdroj

Z České republiky si teď tropí žerty doslova celý svět. Jaký je to stát, když jeho ministr dopravy přišel o řidičák? ptají se média.

Ministr by měl mimo jiných povinností i reprezentovat svou zemi. Vít Bárta z Věcí veřejných ale teď udělal České republice pořádnou ostudu.

 
Se svým luxusním vozem jezdil bez platné registrační značky, pouze s její nalepenou kopií. Za to přišel o řidičský průkaz a bude muset zaplatit pokutu 5 tisíc korun.
 
PSALI JSME:
 
Případu si teď všimla světová média a na Bártovu chybu upozorňují. O jeho prohřešku se zmiňují nejen internetové servery okolních států, ale britské, slovinské, španělské nebo ruské noviny.
 
Do redakce tn.cz dokonce volali zástupci ruských médií a chtěli znát podrobnosti kauzy a všechna videa, která se k případu vztahují. "Mají to ale fundovaného ministra dopravy. Měl by jít řidičům příkladem a zatím se nechá připravit o řidičák,“ podivují se ruská média.
 
V Rusku případ zaujal nejvíce. Věnují se mu tam nejen zpravodajské weby, ale i stránky zaměřené na automobilismus.
 
Problém se značkou nebyl jediný přestupek, kterého se ministr dopustil. V červenci natočil reportér tn.cz ministrovo auto, jak parkuje na zákazu zastavení.
 
PODÍVEJTE SE:
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz