APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Dědeček Elišky z Talentmanie: Tři úrazy v dolech! Málem nepřežil

Akrobatické kousky jsou proti práci v ukrajinském podzemí hračka.

Křehká blonďatá holčička Eliška Součková a její svalnatý dědeček Viktor Savenko se v Talentmanii probojovali až do finále. V neděli večer jejich cesta soutěží skončila, i tak ale měli obrovský úspěch. A dokázali ohromit tisíce diváků.

Podívejte se na semifinálové vystoupení Elišky a jejího dědečka:

I když při vystoupeních diváky jímaly obavy o holčičku, její dědeček má pro strach uděláno. Mnohem víc se prý bál, když na Ukrajině pracoval v dolech. Dokonce třikrát ho tam potkal vážný úraz, svěřil se deníku Blesk.

"Poprvé mě zasypalo několik tun hlíny. Bez helmy bych nepřežil," popsal. Podruhé si poranil prsty při práci s vozíky a potřetí mu kameny zavalily nohy. "Skončil jsem se zlomenou nohou," popsal.

ČTĚTE TAKÉ:

SLEDOVALI JSME: Děti postoupily do finále, dospělí skončili

TALENTMANIA: Strach o akrobatku Elišku a gumový Pišný

SLEDOVALI JSME: Postoupili Matúš Pišný a Dominika Puterová

I kvůli nehodám před patnácti lety odešel s rodinou do Česka, usadil se tady a stal se učitelem akrobacie v cirkuse.

tn.cz / kap

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz