Zpravodajství

PIRÁT Z D1 dostal za vytlačení řidičky 5 let vězení!

K pětiletému trestu vězení odsoudil v pondělí krajský soud v Praze Luboše Lacinu, který v březnu vytlačil z dálnice D1 u Mirošovic osobní auto se dvěma mladými lidmi. Jednačtyřicetiletý Lacina byl obžalován z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což mu původně hrozilo až 12 let vězení.

Jednačtyřicetiletý Lacina byl obžalován z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což mu hrozilo až 12 let vězení.

 

Vážně vypadající nehoda, která si naštěstí nevyžádala zranění, se stala na 24. kilometru směrem na Prahu, kdy Lacina měl neurvale reagovat na způsob jízdy mladé řidičky červené mazdy, která právě předjížděla kamion. Obžalovaný ženu se svým vozem Škoda Superb dojel, snažil se ji blikáním a troubením donutit, aby mu uvolnila cestu.


Když řidička předjíždění dokončila a zařadila se do pruhu před kamion, superb do ní z boku prudce najel a katapultoval ji z dálnice.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY OD SOUDU S LUBOŠEM LACINOU:

 
 
PSALI JSME:

Jela pomalu po D1, tak ji vytlačil z vozovky. Teď stojí před soudem
 

Mazda vylétla do pole, několikrát se přetočila přes střechu a narazila do stromu. Lacina u soudu tvrdil, že do mazdy nenarazil úmyslně.

Lacina pracoval jako manažer Plzeňského Prazdroje, vedení firmy mu ale kvůli incidentu pozastavilo výkon funkce. Později se s Lacinou dohodlo na návratu do práce vzhledem k presumpci neviny.


PODÍVEJTE SE NA NEBEZPEČNÝ MANÉVR LUBOŠE LACINY:


 

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz