Zpravodajství

Nova Cinema TRHALA REKORDY ve sledovanosti

Nova Cinema TRHALA REKORDY ve sledovanosti
Zdroj: TV Nova

Nejvyšší podíl na sledovanosti od začátku podzimní sezóny 2010, jak v prime time, tak za celý den, zaznamenala v uplynulém týdnu (15. – 21. 11. 2010) televizní stanice Nova Cinema.

Televizní stanice Nova Cinema zaznamenala v uplynulém týdnu (15. – 21. 11. 2010) nejvyšší share od začátku podzimní sezóny 2010. Za celý den (09:00 –02:00) činil její průměrný podíl na divácích věkové skupiny 15-54 let 5,17 %, v prime time měla ve stejné kategorii share 5,58 %.
 
V žebříčku sledovanosti Top 10 pořadů za uplynulý týden si vynikajícím způsobem vedly všechny pořady Novy Cinemy. Až na jednu výjimku byl jejich share v cílové skupině 15 – 54 vyšší než 6 %.
 
Nejúspěšnějším pořadem týdne se stal Tankový prapor, který podle románu Josefa Škvoreckého natočil režisér Vít Olmer. Snímek dosáhl podílu 13,06 % za 15-54 a rating ve stejné cílové skupině měl 4,55%.
 
Zabodovala i americká sci-fi komedie Evoluce režiséra Ivana Reitmana s Davidem Duchovnym a Julianne Mooreovou v hlavních rolích. Její podíl na divácích věkové skupiny 15 -54 let činil téměř 12 % (11,95 %).

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz