APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ŠOK z WIKILEAKS: Nové detaily o UFO!

Američtí diplomaté si podle všeho nepsali jen o alfa samci Vladimiru Putinovi. Zakladatel webu Wikileaks Julian Assange slibuje mnohem víc.

Australan, který je teď velmi hledaným mužem, chce šokovat i nadále. "Máme diplomatické depeše Američanů, které popisují detaily o UFO,“ tvrdí 39letý muž. Assange zatím ale neuvedl, zda podrobnosti o mimozemských civilizacích zveřejní. UFO je i předmětem zájmů diplomatů.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Nacisté na Měsíci. Hitlerovo UFO útočí



Jenom vloni se britské ministerstvo obrany zabývalo téměř 400 svědectvími o přítomnosti UFO. To je třikrát tolik v porovnání s rokem 2008.

ČTĚTE TAKÉ:

WikiLeaks: Putin ukrývá špinavé peníze!


Někteří američtí piloti si údajně myslí, že nepřátelé už přistáli na Zemi a nabourali se do britského jaderného programu.

Assange odtajnil více než 250 tisíc diplomatických depeší amerických diplomatů na webu Wikileaks.

Teď je ale pro mnohé Američany nepřítelem číslo jedna. Přední politička republikánů a exkandidátka na viceprezidentku Sarah Palinová dokonce chce pořádat lov na hlavu Assange. Ta ho srovnává s Usamou bin Ládinem. Někteří republikáni by nejraději dali zakladateli Wikileaks trest smrti.

Assange čelí obvinění ze znásilnění, kterého se měl dopustit ve Švédsku.

ora, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz