APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Střílel po bratrovi! Hrozí mu 20 let vězení

Ve středu ve Dvoře Králové nad Labem několika ranami postřelil 58letý muž svého bratra. Policie už ho obvinila.

Střelci v pátek kolem poledne policisté muži sdělili obvinění ze tří trestných činů. Z nedovoleného ozbrojování, to proto, že střílel bratrovou puškou, z poškozování cizí věci, protože kromě bratra zasáhl ještě několika ranami i jeho auto a pak také z pokusu vraždy.

 
PSALI JSME:
 
Za to mu hrozí až dvacetiletý trest. S obviněním policisté museli čekat až do pátku, protože teprve v pátek u muže odezněly účinky sedativ, pod kterými byl v době, kdy chtěl bratra zastřelit.
 
O tom, jestli bude střelec stíhán vazebně, by se mělo právě v tuto chvíli rozhodovat u okresního soudu v Trutnově. Jen připomenu, že údajně kvůli penězům 58miletý muž svého bratra postřelil třikrát, střílelo se ale minimálně osmkrát.
 
Kromě dvou pušek kriminalisté v domě našli ještě dva ruční granáty. Nyní je postřelený po operaci a mimo ohrožení života.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz