APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Ať staví silnice Číňani

Havarijní stav nové silnice sloužící pro mezinárodní provoz kamionů č.11

Letos zjara byla otevřena úplné nová cesta mezi Návsím  a  Hrádkem ve Slezsku. Již během prvních třech týdnů provozu se část silnice utrhl. a během dalších 7 měsíců provozu byla tato "silnice" mnohokrát opravováná. Dne 7.12.2010 při tání se začla silnice propadat byly v ní díry a vyjeté koleje do hloubky i 25 cm. Nynější stav hodnotím jako totální havarijní stav.

Kamiony stálé jezdí a demolují torzo silnice. Nejsem schopen zjistit zda stavbu silnice provedla nekvalitně firma Alpine, nebo se na situaci podepsala špatná práce projektanta nebo po naších silnicích jezdí přetížené kamiony!!! Ale můj názor je takový, že zadat výstavbu silnic činským firmám by kvalitě určitě prospěla!

Tomáš Kulštejn

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz