Silnice jsou sjízdně, avšak pod tíhou sněhu v některých úsecích padají stromy.
V Karlovarském kraji v pondělí ráno už nesněží a komunikace se daří silničářům udržovat sjízdné. Hrozí ovšem v celém regionu nebezpečí pádu stromů pod těžkým sněhem, informuje krajský dispečink.
Teploty v regionu se pohybují v rozmezí od minus sedmi do plus tří stupňů Celsia. Silnice první třídy v celém regionu jsou mokré po chemickém ošetření se zbytky rozbředlého sněhu, sjízdné se zvýšenou opatrností. Ujetá vrstva sněhu leží na silnicích druhé a třetí třídy na celém území regionu, sjízdné jsou se zvýšenou opatrností, je na nich inertní posyp. Rychlostní komunikace R6 je mokrá po chemickém ošetření a sjízdná se zvýšenou opatrností.
Silničáři varují v celém kraji před nebezpečím pádu stromů přetížených mokrým sněhem.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz