Během minulých dnů napadlo dost sněhu, a tak tuny bílého nadělení ze silnic a chodníků měst i obcí už jednoduše není kam dávat.
Množství sněhu už také přimělo vodohospodáře upouštět vodu z přehrad, aby při náhlé oblevě nenastal problém. To se týká nádrže Nechranice. Odpouštějí už ale i Vltavské přehrady.
Ve Frýdlantě sněhové bariéry zužují silnice i chodníky. Například v Příbrami začali s odklízením sněhu pomáhat vězni.
Z Jihlavy se živě přihlásil reportér TV NOVA David Pik, který sledoval odvoz sněhu z centra:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz