APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Opilý chlapec (13) usnul v pražském autobusu, pak i ve sněhu

Opilý chlapec (13) usnul v pražském autobusu, pak i ve sněhu
Zdroj: Mediafax

Řidič autobusu, ve kterém ležel opilý chlapec, zavolal policii. Ta zjišťuje, kdo chlapce opil.

Pondělní jízda pražského autobusu číslo 156 měla nečekaný konec. Když řidič dojel na konečnou v ulici Výstavní na Jižním Městě, zjistil, že uvnitř vozu leží opilý chlapec.


ČTĚTE TAKÉ:

V barech našli OPILÉ DĚTI! Dívce (17) naměřili 2 promile

 
"Než stačil řidič policii celou věc nahlásit, hoch se z autobusu vypotácel,“ řekla k případu Eva Kropáčová, mluvčí pražské policie.
 
Po chvilce řidič hocha našel ležícího ve sněhu několik metrů opodál. Lékař na místě chlapce ošetřil a následně nechal převést do nemocnice.
 
"I přesto, že byl značně opilý, policistům sdělil své jméno, příjmení a datum narození. Bezprostředně poté byli vyrozuměni rodiče a následně odbor sociální péče,“ doplnila mluvčí.
 
Policisté teď zjišťují, kde chlapec alkohol dostal, nebo kdo mu ho prodal. A zda nedošlo k zanedbání povinné péče.
TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz