Zpravodajství

Předpověď Mayů: KONEC SVĚTA bude v roce 2012! 10 KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ ROKU

Předpověď Mayů: KONEC SVĚTA bude v roce 2012! 10 KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ ROKU

Přečtěte si o nejzajímavějších ale i velmi bláznivých konspiračních teoriích, které kolují světem.

1) Planetu ovládají ještěrky

Podle jednoho z nejslavnějších tvůrců konspiračních teorií Davida Ickeho je možné, že celý náš svět ovládají ještěrky převlečené za lidi. Britská královská rodina, klan Bushových a další mocní lidé by mohli podle Ickeho být převlečené ještěrky, které se společně snaží ovládnout celý svět.

Dříve se zjevovali jako bohové, ale postupem času pochopili, že k ovládnutí planety je zapotřebí zasednout v důležitých politických funkcích.

2) Zemři, princezno Diano!

Jelikož britská královna Alžběta je s největší pravděpodobností jednou z výše zmíněných ještěrek, které chtějí ovládnou planetu, je možné, že smrt lady Diany byla ve skutečnosti zinscenovaná a plánovaná.

Alžběta totiž nemohla strpět ostudu, které by se jí mezi ostatními ještěrkami dostalo, kdyby se její dcera provdala za muslima Dodiho Fayeda. Přestože smrt Lady Di vypadala jako nehoda, mnozí konspirační teoretikové tvrdí, že byla pečlivě naplánovaná a jako nehoda měla jen vypadat.

3) KFC způsobuje neplodnost černochů

Další bizarní teorie tvrdí, že řetězec fastfoodů KFC stojí za neplodností Afroameričanů. Zakladatel KFC Harland Sanders byl podle některých členem a hlavně velmi významným donátorem Ku-klux-klanu. Během svého žihovat měl KKK posílat 10 procent veškerého svého výdělku.

Tajný recept, na kterém byla založena většina jídel z KFC měl obsahovat 7 různých bylin. Mezi nimi údajně byla i chemická látka, která způsobuje neplodnost černých mužů…


4) Teorie života na Marsu


O tom, že na planetě mars je život, se spekulovalo dlouhá desetiletí a spekuluje se dodnes. Velké zklamání proto přinesly první snímky povrchu planety, na kterých byly vidět jen kameny a písečná pustina.

I přesto se ale objevují důkazy o tom, že Mars je anebo alespoň byl obydlen. Nejslavnějším jsou horská pásma v oblasti Cydonnia, která velmi připomínají pyramidy. Otázkou tedy je, proč NASA neposlala některé ze svých výzkumných vozítek do této zajímavé oblasti? Nebo je tam poslali a našli něco, o čem nechtějí lidstvo informovat? Těžko říct, jestli někdy dostaneme odpovědi na tyto otázky.


5) Nacisté na Antarktidě

Je všeobecně známo že nacisté měli technologii raketových zbraní na mnohem vyšší úrovni než Američané či Rusové. Někteří lidé dokonce tvrdí, že se dostali až na měsíc

Další otázkou je, jestli nacisté také dokázali postavit UFO? Někteří známí ufologové tvrdí, že ano. Sovětská armáda měla podle některých zdrojů nalézt v Berlíně UFO, se kterým mohli nacisté doletět až na měsíc. Využívat měli jim nejlépe dostupné technologie z místních průmyslových továren, jako například BMW.

Některé teorie však jsou ještě dál. Létajících talířů měli nacisté postavit více a pomáhat jim měli samotní mimozemšťané. Jeden z těchto tajných létajících strojů měl být po válce přepraven do supertajné základny na Antarktidě, odkud prý dodnes podnikají výpravy. Takže závěr zní: v UFO nelítají mimozemšťané, ani Američané či Rusové, ale nacisté z Antarktidy.

6) Spojení s mimozemskou civilizací

Od 50. a 60. let, kdy bylo mnohokrát spatřeno UFO se lidé domnívali, že mimozemské civilizace komunikují s vládou USA. Existovala také domněnka a možná existuje dodnes, že Američané staví vlastní létající talíře v tajemstvím obestřené a supertajné Oblasti 51. Pomáhali americké armádě mimozemšťané stavět UFO? Experimentují společně s pokusy na lidech? Skrývají něco, co společně plánují?

Na tyto otázky asi nikdo nikdy neodpoví. Jedním ze závěrů vycházejícím z těchto podivných okolností je fakt, že i kdyby kdokoliv spolupracoval s mimozemšťany, asi o tom nebude veřejnost informovat a my se to proto nedovíme.

7) HAARP

Kdesi v severské tundře na Aljašce leží vládní výzkumné centrum známé pod zkratkou HAARP. Toto centrum neslouží jen k monitorování , ale také k ovlivňování ionosféry. Tato základna teoreticky umožňuje vědcům placeným americkou vládou ničit nepřátelské rakety a znemožnit komunikaci napříč světem.

Další lidé tvrdí, že základna HAARP dokáže narušit magnetické pole Země a tím způsobit zemětřesení. Někteří lidé věří tomu, že HAARP je zodpovědný za nejedno zemětřesení v Asii.

8) Přijde konec světa?

S přelomem tisíciletí se mnozí domnívali, že svět jak ho známe skončí. Problém Y2K vyděsil mnoho milionů lidí po celém světě. Naštěstí se nic nestalo a my můžeme uvažovat o dalších termínech případného konce světa. Podle mayského kalendáře přijde apokalypsa už v prosinci roku 2012…

Lidé očekávají změny životních podmínek, atmosférický chaos a nefunkční počítače. Jiní se domnívají, že Země se srazí s planetou Nabiru. Tato planeta je naštěstí jen vymyšlená (opravdu?) a nejsou žádné důkazy o její existenci natož o možnosti, že by se srazila se Zemí. . Nancy Liederová, která o planetě Nabiru promluvila jako první, říká, že ji kontaktovali mimozemšťané ze Zeta Reticuli a varovali ji před blížící se katastrofou…

9) Přistání na Měsíci se nekonalo

O tom, že přistání na Měsíci bylo nahrané se mluví již dlouhou dobu. A je to pravda. Přistání na Měsíci bylo natočené na supertajné základně v Oblasti 51. To je také důvod, proč bylo ve videu vidět více zdrojů světla a americká vlajka se třepotala. Nejsou tam vidět ani žádné hvězdy.

Důvod byl jednoduchý. Američané potřebovali překonat rudé Rusko ve vesmírných závodech… Ale neměli na to schopnosti a technologie a proto se vydali cestou nejmenšího odporu.

10) Michael Jackson a LaToya Jackson jsou jedna osoba

Zdá se to být bláznivé a směšné ale takový byl i Michael Jackson. Čím více o této teorii člověk přemýšlí, tím se zdá pravděpodobnější. Viděli jste je někdy na stejném místě ve stejný čas? Tato teorie celkam na Michaela sedí. Vytvořil si vlastní alterego, což plaší lidé jako Jackson občas dělají.

Zůstává otázka pohlaví. Michael byl svým vzezřením i vystupováním velmi zženštilý. Nakonec se Michael rozhodl pro své alterego LaToyu a zinscenoval svoji smrt a podstoupil chirurgický zákrok dokončující změnu jeho pohlaví. Dejte této teorii čas. Prokáže se…

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz