31. prosince 1995 lékaři na Ostravsku nedoporučovali vycházet s dětmi na ulici kvůli smogu. Horská střediska v Krkonoších byla přeplněná turisty z Česka i zahraničí.
31. prosince 1995 lékaři na Ostravsku nedoporučovali vycházet s dětmi na ulici kvůli smogu. Horská střediska v Krkonoších byla přeplněná turisty z Česka i zahraničí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz