Zpravodajství

VIDEOHITPARÁDA: TOP 5 pirátů silnic roku 2010

VIDEOHITPARÁDA: TOP 5 pirátů silnic roku 2010
Zdroj: TN.cz

Bezohledných a agresivních řidičů na silnicích a dálnicích přibývá. Tito lidé ohrožují nejen sebe, ale i životy ostatních řidičů či chodců. Podívejte se na výběr pěti nejvážnějších případů pirátů silnic za rok 2010.

1. Pirát, který vytlačil auto z dálnice

V březnu 2010 vytlačil Luboš Lacina z dálnice D1 řidičku v malé mazdě, která podle něj jela moc pomalu. Lacina za to dostal 5 let vězení.

PSALI JSME:

PIRÁT Z D1 dostal za vytlačení řidičky 5 let vězení!

Vážně vypadající nehoda, která si naštěstí nevyžádala zranění, se stala na 24. kilometru směrem na Prahu, kdy Lacina měl neurvale reagovat na způsob jízdy mladé řidičky červené mazdy, která právě předjížděla kamion. Obžalovaný ženu se svým vozem Škoda Superb dojel, snažil se ji blikáním a troubením donutit, aby mu uvolnila cestu.


Když řidička předjíždění dokončila a zařadila se do pruhu před kamion, superb do ní z boku prudce najel a katapultoval ji z dálnice.


2. Pirát s číslem 2222 trestal pomalé řidiče

Třiačtyřicetiletýletý řidič mercedesu se čtyřmi dvojkami na SPZ měl minulý týden ve středu svou nebezpečnou jízdou ohrožovat ostatní cestující po D1 směrem na Brno. Pomalá auta v levém pruhu měl předjíždět zprava a pak před nimi prudce brzdit až do úplného zastavení. Automobil, ve kterém jel otec se synem, zabrzdit nestihl.

Aleši Trpišovskému, generálnímu řediteli firmy HRBS, který mercedes řídil, hrozí až dvanáctiletý trest. Krajské státní zastupitelství v Praze v úterý trestní stíhání zastavilo.

PSALI JSME:

Pirát z D1, který měl ohrožovat řidiče, už NENÍ STÍHÁN!

3. Pirát srazil ženu s kočárkem na přechodu

Sedmnáctiletý šílený řidič z rumunské Bukurešti najel do ženy, která přes přechod tlačila kočárek s batoletem. Kočárek se převrátil a jako zázrakem se dítěti nic nestalo. Starší žena utrpěla poranění hlavy a nohy.

Pirát z místa nehody ujel. Viník spravedlnosti neunikne. Po čtyřech dnech ho policie dopadla. Zjistilo se, že mladík auto ukradl a navíc ani nemá řidičský průkaz.

PSALI JSME:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Šla s kočárkem, srazil ji pirát (17)! Na přechodu...

4. Šílenci na D11

Na internetu se objevilo video, na němž dvě auta předvádějí na dálnici D11 jízdu, která jen zázrakem neskončila obrovskou tragédií. Video začíná nevinně, jako obyčejná jízda. Jenže brzo se změní v děsivou podívanou.

PSALI JSME:

Další piráti silnic? Zběsilá jízda po D11 jen zázrakem neskončila tragédií

5. Policisté honili piráta, narazili do stromu

Velmi vážnou dopravní nehodou skončila honička policejního vozu s řidičem, který ulicemi Pardubic projížděl ve vysoké rychlosti na červenou. Policisté se při pronásledování u Ostřešan srazili s dodávkou. Dva z nich utrpěli těžká zranění.

PSALI JSME:

Policisté honili piráta silnic! Napálili s autem do stromu

mra, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz