APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Třem policistům hrozí vězení! Kvůli vraždě v Budějovicích...

Před soudem stanuli tři policisté kvůli nedbalosti v případu vraždy českobudějovického hudebníka a jeho manželky.

Podle obžaloby nepostupovali správně, když jim manželé tvrdili, že jim syn vyhrožuje smrtí. Ten pak své rodiče loni v únoru skutečně zavraždil.
 

Třem policistům může hrozit až jeden rok vězení, nebo zákaz činnosti. Dva operátoři a jeden dozorčí obvodního oddělení policie řešili loni případ, kdy jim zavolal známý českobudějovický hudebník, který si stěžoval, že rodinu zřejmě zbraní ohrožuje manželčin syn.

PSALI JSME:

Za chyby v případu vraždy skladatele hrozí trest 8 policistům

Policisté sice vyslali hlídku, která agresora na místě nenašla a vyhodnotili případ jako přestupek. Jenže nepříčetný syn se k bytu vrátil a manžele zavraždil.

Podle obžaloby ale policisté nepostupovali správně a nepřijali konkrétní opatření, které by mohlo vraždě zabránit. S tím obžalovaní policisté nesouhlasí a tvrdí, že v případu nepochybili.


 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz