Dva dospělé a tři děti museli v sobotu večer převést pražští záchranáři do nemocnice poté, co se lehce přiotrávili oxidem uhelnatým. Ten měl unikat z plynové karmy v jejich bytě, zjistila na místě agentura Mediafax.
K události došlo kolem půl desáté večer ve Veletržní ulici v Holešovicích, kde rodina bydlela. Na místě kromě záchranářů zasahovali také hasiči, kteří vadný spotřebič odpojili a prostor odvětrali.
ČTĚTE TAKÉ:
Chtěl upálit dva bezdomovce! Nyní stojí před soudem!
Zdravotní stav postižených nebyl podle dostupných informací vážný, nicméně nechybělo mnoho a celá událost se mohla změnit v tragédii. Jak poznamenal jeden z policistů, kteří místo zajišťovali, bylo velkým štěstím, že si celá rodina nešla lehnout. Ve spánku by totiž postupující otravu, která jinak skončila pouhou nevolností, nikdo nezaregistroval.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz