Silničáři na Jihlavsku řeší spor s jedním provozovatelem lyžařského vleku. Při umělém zasněžování podle nich dopadá technický sníh až na několik kilometrů vzdálenou silnici. Podle vlekařů je to ale nesmysl.
Nafoukaný sníh z uměle zasněžované sjezdovky v Lukách nad Jihlavou se prý čas od času objeví asi na dvousetmetrovém úseku silnice mezi Velkým Meziříčím a Jihlavou.
Vlekaři tvrdí, že je to nesmysl. Sjezdovka je od problematického úseku vzdálená asi 3 kilometry.
Podívejte se na reportáž pod titulkem článku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz