Policisté vyšetřují případ třiadvacetiletého muže, který v Brně pobodal člověka, jemuž dlužil peníze.
Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.
Místo s půjčenými penězi přišel muž koncem ledna k věřiteli s nožem. "Mladík nemohl vrátit půjčené peníze a v bezvýchodné situaci svého věřitele pobodal," uvedl Šváb.
ČTĚTE TAKÉ:
BODAL jako šílený. Za pokus o vraždu těhotné přítelkyně dostal 10 let!
Pachatel unikal spravedlnosti hodinu. "Podle tísňového volání hlídka zaznamenala popis muže a směr jeho útěku," řekl mluvčí s tím, že strážníci zahlédli podezřelého muže v tramvaji číslo 13. Při kontrole v Nádražní ulici jej zatkli a putoval do policejní cely.
Muž se k činu přiznal. Kriminalisté případ nadále vyšetřují.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz