Vzali se v online hře RuneScape, svatební noc však strávili ve světě skutečném.
Obvinění z jedenácti zločinů čelí čtyřiapadesátiletý muž z amerického Massachusetts poté, co měl sex s třináctiletou dívkou, kterou poznal v online hře RuneScape.
Nejenže se ve virtuálním světě spřátelili, ale dokonce zde uzavřeli sňatek. Jako by už tohle nestačilo, muž se rozhodl, že se s dívkou setká. Nejprve se jí pokoušel poslat poštou mobilní telefon, aby si mohli esemeskovat, ale když neuspěl, rozhodl se, že dívku navštíví. Než se o románku dozvěděla dívčina matka, stačilo mezi nimi dojít třikrát k pohlavnímu styku.
Muž tak čelí obvinění nejen ze sexuálního zneužití, obtěžování dítěte, ale také z "použití počítače ke komunikaci s jinou osobou za účelem spáchání zločinu". Hrozí mu čtyři až dvacet let za mřížemi.
"Vzali se ve videohře. Možná si (obviněný) myslel, že takový sňatěk platí i ve skutečném životě, ale tak tomu není," komentoval případ detroitský šerif.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz