Zpravodajství

POMOZTE JE NAJÍT! Prosí zoufalí příbuzní POHŘEŠOVANÝCH!

Skoro týden je nezvěstný 20letý mladík z Ústí nad Labem, který se v pátek se nevrátil z maturitního plesu. Pohřešovaných je ale mnohem víc. Podívejte se na nejznámější případy z poslední doby.

Tomáš Dlugoš se minulý pátek nevrátil domů z maturitního plesu. Ještě ve dvě v noci s ním mluvili kamarádi po telefonu, pak už ale o něm nikdo nic neví. Existuje ale svědkyně, která prý v době, kdy se Tomáš ztratil, slyšela nedaleko sálu, kde ples probíhal, tupou ráno a šplouchnutí vody Labe.

 
Policie proto nasadila potápěče a prohledávala i koryto řeky. Na internetu dokonce Tomášovu fotku sdílí 37 tisíc lidí. Veškeré pátrání je ale zatím bezúspěšné.

 
PSALI JSME:
 
Tomáš není zdaleka jediným člověkem, po kterém v současnosti policie pátrá. Nejznámějším případem z poslední doby je zmizení Aničky Janatkové. Speciální tým desítek pražských kriminalistů po ní již čtyři měsíce marně pátrá.

 
 
PSALI JSME:
 
Letos v lednu odešla ze zaměstnání z prodejny Hruška na ulici Dolní v obci Štěpánov na Olomoucku 37letá Pavla Navrátilová. Domů již nedorazila a do současné doby nepodala o sobě žádnou zprávu a nepřijímá hovory na mobilní telefon.

 
PSALI JSME:
 
Na začátku roku se ztratily i dvě ženy na Karlovarsku. Jednou je sedmnáctiletá Kristína Fialová z Nové Role na Karlovarsku, která se pohřešuje od 29. prosince. Tehdy se pohádala s matkou a odešla neznámo kam.


Do dnešního dne o sobě nepodala žádnou zprávu. Druhou je jednačtyřicetiletá Kamila Mariňáková z Karlových Varů. Žena odešla k lékaři a už o sobě nepodala žádnou zprávu.

 
PSALI JSME:
 
Mnohem déle (od května roku 2010) je nezvěstný Adolf Koudelka. Zmizel ze svého trvalého bydliště v Praze 4, odkud odešel do zaměstnání. Měl údajně pracovat jako jeřábník u firmy Skanska. Do současné doby se ale domů nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu.

 
PSALI JSME:
 
Vůbec nejsmutnější je, když se ztratí malé dítě. Česká policie vloni pátrala po dvaceti dětech, které jako nezletilé zmizely už víc než před rokem.

 
PSALI JSME:
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz