Těla tří běžkařů nalezli ve čtvrtek v norských horách. Muži patrně umrzli, píše webový portál deníku Bild.
Muži nejspíš umrzli poté, co je v horách v oblasti Sirdal na jihozápadě Norska zastihla vánice. Zatím se běžkaře nepodařilo identifikovat.
Policejní mluvčí sdělil, že první tělo nalezl jiný běžkař. Když nad oblastí přeletěli záchranáři ve vrtulníku, objevili další dvě těla.
Mluvčí nevyloučil, že by v okolí mohli být nalezeni další umrzlí běžkaři.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz