Zpravodajství

Ind má 39 manželek. Takto vypadá šťastná rodina pohromadě

Ind Zion Chana z vesničky Baktwang má neuvěřitelných 39 manželek, 94 dětí, 14 nevěst a 33 vnoučat. A pyšní se tím, že je hlavou největší rodiny na světě.

Rodina žije společně v jakémsi 100pokojovém domě. Na průměrnou večeři obvykle připravují asi 30 kuřat, 60 kilo brambor a 100 kilo rýže.
 

Samozřejmě, hlavou rodiny je Zion Chana. Nejmladší ženy mají pokoje co nejblíže k jeho ložnici, ty nejstarší až v zadních koutech jeho sídla.


ČTĚTE TAKÉ:

Žena z Ústí měla dva muže. Jednoho z Konga, druhého z Egypta
 

V době, kdy měl nejplodnější období svého života, se za jeden rok oženil až s deseti ženami. Jeho současných 39 manželek není konečné číslo.


Zion Chana, který je zároveň hlavou 400hlavé sekty, hledá další své ovečky. Nejen do ložnice, ale i do řad náboženského spolku.
 

tvnoviny.sk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz