Zpravodajství

DĚS! Pytlák nabral porybného autem, pak ho vezl na kapotě

Policisté vyšetřují případ, kdy muž, který načerno rybařil, autem najížděl na člena rybářské stráže. Toho dokonce desítky metrů vezl na kapotě vozu, nyní mu hrozí vězení, uvedla v neděli policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

Dvaatřicetiletý muž lovil u řeky Odry v Ostravě-Zábřehu bez platného povolení, když jej kontroloval člen rybářské stráže. "Kontrolovaný muž měl uvést, že nahozená udice není jeho, nýbrž kamaráda a pravděpodobně v úmyslu vyhnout se řešení přestupku měl odcházet k zaparkovanému vozu, přestože jej stráž vybízela k předložení dokladu totožnosti," uvedla mluvčí.


ČTĚTE TAKÉ:

Pytlák postřelil porybného, druhou kulku zachytily noviny
 

Rybář nasedl do svého vozu a rozjel se směrem k porybnému. Nezastavil, ani když mu strážný vstoupil do cesty. Člen stráže skočil muži na kapotu auta a zachytil se jí, přesto řidič ještě několik desítek metrů pokračoval v jízdě. Když konečně zastavil a člen rybářské stráže seskočil z kapoty, muž začal s vozem couvat, po několika metrech vůz zastavil a utekl.
 

Policisté, kteří případ vyšetřovali, jej zadrželi druhý den a podezírají ho z násilí proti úřední osobě. "Muži hrozí až šestileté vězení, neboť jeho útok je považovaný za násilí se zbraní," doplnila Holčáková. Jak dodala, zbraní se rozumí cokoliv, co útok činí důraznějším, v tomto případě osobní auto.
 

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz