Vážná nehoda komplikovala dopravu na silnici R 10 ve směru z Prahy na Mladou Boleslav. Dodávka tady narazila do světelné šipky, která upozorňovala na práce na silnici.
Náraz celý vlek i se značením odmrštil a vážně zranil jednoho z dělníků, který u silnice pracoval.
Světelná šipka, která má řidiče upozornit na omezení provozu na silnici, se na zhruba 12. kilometru R 10 stala překážkou, kterou přehlédl tento řidič.
Zraněného dělníka museli záchranáři ve vážném stavu letecky transportovat do Vinohradské nemocnice.
Druhého převezli do nemocnice z preventivních důvodů na pozorování. Zbylí dělníci, kteří na místě zůstali, byli z celé nehody velmi otřeseni.
Přestože byl hlavní tah z Prahy na Mladou Boleslav průjezdný jedním jízdním pruhem, v době odpolední špičky se za místem nehody vytvořila několikakilometrová kolona čekajících aut.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz