Zpravodajství

KLIP: Prostitutky si utahují z Lounové a Xindla X! PARODIE

Máte rádi píseň Xindla X a Olgy Lounové Láska v housce? Teď se na internetu objevila parodie na tento známý klip.

Parodickou verzi má na svědomí travesti umělkyně Naděžda Krupská a začínající zpěvák Pavel Dvořáka. Vystupují v nevěstinci, kde jim dělají společnost kněžky lásky. Zpěvák paroduje Xindla X, když jako německý turista chce jediné – tělo českých prostitutek.


Podívejte se na originální verzi písně Láska v housceKrupská si zahrála šéfku dívek, které provozují základní lidskou profesi. Prostitutky si s chutí zahrály tanečnice, které doprovázejí Sámera Issu. Všichni doufají, že píseň se stane hitem a se ctí se popasuje s originálem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz