Karlovarská policieodvolala pátrání po 17letém Jakubovi Čáslavském, který v pondělí nad ránem odešel z domova.
Policisté z Karlovarska odvolali v poledne pátrání po pohřešovaném sedmnáctiletém Jakubu Čáslavském, podařilo se ho najít zdravého.
"V minulosti byl léčen v psychiatrické léčebně v Dobřanech, několikrát se pokusil o sebevraždu a má sklony k sebepoškozování," uvedla policejní mluvčí Andrea Pomichalová.
"Mladíka se podařilo najít u jeho známé, byl v pořádku. Policie děkuje všem za spolupráci," informovala mluvčí.
Policie vyzvala veřejnost ke spolupráci v obavě o mladíkovo zdraví a život. Vedle dřívějších sebevražedných pokusů má totiž mladík také sklony k sebepoškozování. Bere léky antidepresiva, které však neměl u sebe, trpí depresemi a úzkostmi.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz