Cizinec revizora napadl v plzeňském autobuse v Podnikatelské ulici. Černý pasažer revizora sešvihal páskem a pokousal. Revizor musel jít k lékaři.
Ve zkráceném přípravném řízení prošetřují plzeňští policisté okolnosti případu, kdy sedmadvacetiletý cizinec při kontrole v autobusu MHD v Plzni zaútočil na revizora. Policejní mluvčí Simona Čejková řekla v úterý agentuře Mediafax, že revizor musel vyhledat lékaře.
Cizinec cestoval autobusovou linkou číslo 30. V Podnikatelské ulici k němu ve vozu přišel revizor a požádal o předložení platné jízdenky. Tu mladý cizinec neměl, a tak ho šestadvacetiletý kontrolor vyzval, aby předložil doklad totožnosti.
ČTĚTE TAKÉ:
Černý pasažér vyhodil mladou revizorku z tramvaje. Případ šetří policie
"Na to černý pasažér zareagoval tak, že si z kalhot sundal pásek a švihal s ním před revizorem. Ihned poté ho chytl za ruku, několikrát jej kousl a udeřil do obličeje a hlavy. Napadený musel vyhledat lékařské ošetření," řekla Čejková.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz