Zpravodajství

VIDEO: Tak si diváci zahráli v předělech na Nova Cinema!

Mladší sestřička TV Nova – Nova Cinema zapojila do reklamní kampaně vlastní diváky, kteří si zahráli ve známých filmových replikách.

Nova Cinema totiž vyhlásila ke třetím narozeninám v prosinci loňského roku zajímavou soutěž pro své diváky.

Zdroj: NovaCinema.cz

"Díval jsem se na Novu Cinema a dole v kolonce pohyblivého stripu jsem si všiml soutěžní otázky, na kterou jsem odpověděl. Zanedlouho mi přišlo vyrozumění a s ním i pozvání do televizního studia, kde jsme repliku z filmu natočili," popisuje zkušenost s natáčením nových televizních předělu na NC divák a výherce Stanislav Urbaník.

Stanislav Urbaník a další dva diváci NC měli totiž možnost zahrát si v reklamních předělech stanice Nova Cinema.

Nyní je vše hotovo a předěly se objevují ve vysílání!

Zdroj: NovaCinema.cz

Podívejte se na ně a uvidíte, že se naši výherci dostali do společnosti opravdu vybraných filmových hvězd.

“Natáčení bylo pro mě opravdu velký zážitkem. Před kamerou jsem byl sice poprvé, ale myslím, že mi to šlo. Točilo se v ateliérech TV Nova v Praze na Barrandově a celý štáb včetně mě si natáčení opravdu užil,“ popisuje s úsměvem na rtech svůj první filmařský zážitek divák NC Slávek Červený, který ztvárnil kamaráda Harryho Pottera Rona.

 

Zdroj: NovaCinema.cz

Pokud jste s Novou Cinema soutěžili a nevyhráli, nebo vás možnost stát se hvězdou televizní obrazovky zlákala nyní, tak zbystřete!

“Již brzy vyhlásí Nova Cinema soutěž o další role. Určitě sledujte naše vysílání a již brzy se dozvíte více,“ sdělil divákům brand manager NC Radek Procházka.

kod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz