Zpravodajství

Auto sjelo ze srázu, rodina se třemi dětmi se zachránila výskokem

Auto začalo nekontrolovaně couvat na zledovatělé silnici.Spadlo ze srázu.

Štěstí měla ve čtvrtek krátce před polednem pětičlenná rodina, jejíž auto začalo v Prostřední Bečvě na Vsetínsku nekontrolovatelně couvat z kopce a spadlo ze srázu. Rodiče stačili vystoupit a vytáhnout včas i děti, řekl agentuře Mediafax mluvčí hasičů Ivo Mitáček.

"Vozidlo Opel Astra, ve kterém cestovali tři dospělí a dvě děti, zastavilo kvůli jinému vozu na silnici," popsal událost mluvčí. Vozidlo však zastavilo v kopci a kvůli ledovce začalo samovolně couvat. "Oba rodiče včas vystoupili, a přestože vozidlo začalo sjíždět stále rychleji, stihli včas vytáhnout ven všechny tři děti," dodal. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

ČTĚTE TAKÉ:

Řidiči, pozor na LEDOVKU! Silnice se změnily v kluziště!

Prázdné auto poté přepadlo do prudkého srázu a zastavilo se v neprostupném terénu až o vzrostlý strom. "Kvůli náročným podmínkám v místě měli velkou práci s vyproštěním také záchranáři," zakončil Mitáček.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz