Zpravodajství

Vilma Nyklová si to opět užila! Navštívila další pekárnu

Vilma Nyklová si to opět užila! Navštívila další pekárnu
Vilma Nyklová si užívala poslední výjezd se vším všudy Zdroj: TV Nova

Jaroslava Obermaierová alias Vilma Nyklová z Ulice se vydala v úterý 15. března 2011 na poslední inspekční cestu po českých a moravských pekárnách. Tentokrát vyrazila s kolegou Tomášem Valíkem alias Zajíčkem do Řeže u Prahy a jarní počasí jim opravdu přálo.

Jaroslava Obermaierová, představitelka přísné a důsledné podnikatelky Vilmy Nyklové z oblíbeného seriálu televize Nova Ulice, vyrazila s v úterý 15. března 2011 v ranních hodinách s kolegou Tomášem Valíkem alias Zajíčkem na poslední ze série výjezdů, během nichž udělovala Certifikát Vilmy Nyklové českým a moravským pekárnám, nabízejícím kvalitní a chutné zboží.
 
V Řeži u Prahy, v ulici Na Hlinkách, přivítali představitele našich oblíbených postav manželé Šarochovi se svou babičkou a všichni zaměstnanci pekárny. Ranní čerstvá várka pečiva byla dopečena, a tudíž nebyl důvod nepustit se hned do ochutnávání.
 
Kávička na zahrádce a koláčky všeho druhu voněly Vilmě pod nos a za krásného jarního počasí si se Zajíčkem vše opravdu vychutnávala. „Jaro je tu, a s ním i dobrá nálada. Naše ochutnávání ale bude stejně spravedlivé jako v předchozích pekárnách,“ dodala paní Obermaierová.
 
Poté si hosté prohlédli zázemí a okukovali umění místních mistrů pekařského řemesla. Tomáš Valík byl v zázemí pekárny poprvé, a tak se mu dostalo detailního vysvětlení a ukázky plnění koláčů. „Je neuvěřitelné, jak to jde dámám od ruky. U nás v Ulici máme jiné tempo práce,“ smál se.
 
Představitelka Vilmy udělila v Řeži poslední Certifikát Vilmy Nyklové, a její mise byla tak oficiálně ukončena. K dnešnímu dni se pyšní certifikátem, umístěným na dveřích, celkem pět pekáren v České republice.
 
"Každý měsíc jsme navštívili jinou pekárnu a musím říct, že jsem ráda viděla a poznala lidi, kteří mají zlaté ručičky. Přeji všem, aby se jim v jejich pekařském umění dařilo a byli úspěšní. Děkuji všem za pozvání, která jste mi do Ulice poslali, a snad se setkáme znovu někdy příště a při jiné příležitosti,“ vzkázala fanouškům Ulice Vilma Nyklová.
 
Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova. Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz