Zpravodajství

DNEŠNÍ TISK: Anička, Anička, Anička...

DNEŠNÍ TISK: Anička, Anička, Anička...

Většina českých deníků se na titulní straně věnuje nálezu mrtvého těla devítileté Aničky. Co ještě se dočtete v novinách?

Podezření, kvůli němuž musel v roce 2007 šéf Vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík opustit tajnou službu a která byla v utajované zprávě, pro niž si přišla do České televize Vojenská policie, se podle šetření VP neprokázala. Ve čtvrtečním vydání o tom informuje Právo.

Po zásahu ozbrojeného komanda v České televizi odvolal minulý pátek po půlnoci ministr obrany Alexandr Vondra z funkce šéfa vojenské policie Vladimíra Ložka. Ten se v rozhovoru pro čtvrteční Lidové noviny ohradil proti tvrzení ministra Vondry, že ve své funkci manažersky selhal.

Společnost Key Investments se v roce 2003 stala správcem peněz Prahy 6, přestože o rok dříve dostala pokutu za falšování smlouvy se zákazníkem. Smlouvu s ní v roce 2003 podepsal tehdejší starosta za ODS a dnešní ministr životního prostředí Tomáš Chalupa. Píší o tom čtvrteční Hospodářské noviny (HN).

Ceny bytů klesly, informuje Mladá Fronta DNES. Nejvíce se pokles dotkl nemovitostí v Praze 8 a v centru. Loni se v průměru metr čtvereční prodával za 58,5 tisíce, nyní je to 57 tisíc korun.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz