Zpravodajství

Teď ho ZATKLI, ODSUD Čechům utekl. PLÁN Krejčířovy vily

Teď ho ZATKLI, ODSUD Čechům utekl. PLÁN Krejčířovy vily
Zdroj: TN.cz

Český podnikatel Radovan Krejčíř má problémy se zákonem i v Jihoafrické republice. My vám přinášíme pohled do vily, ze které utekl mužům zákona v Česku.

Krejčíř si potrpí na luxusní ubytování. Teď ale spíš stráví mnoho bezesných nocí v kriminále. I na to je nejhledanější Čech zvyklý, ve vazbě byl u nás i v Africe poté, co utekl ze Seychelských ostrovů.
 

ČTĚTE TAKÉ:

KONEČNĚ! Radovan Krejčíř ZADRŽEN! Kvůli smrti podnikateleTady se můžete podívat na ostrou razii jihoafrického komanda, které chtělo Krejčíře překvapit v jeho domě. Nicméně podnikatel se skrýval na jiném místě. Nyní už jej ale policisté zadrželi.

Podívejte se na razii v domě Radovana Krejčíře v Jižní AfriceV červnu 2005 Krejčíř utekl z luxusní vily v Černošicích. Nežil si v ní špatně, měl v ní vybavení za stovky milionů korun. Tady můžete nahlédnout do Krejčířova soukromí v dobách, kdy žil v Česku.

PSALI JSME:

Krejčíř prý v JAR podvedl pojišťovnu o 12 milionů

Zdroj: TN.czVila je nyní pro Krejčíře finanční přítěží. Pomalu mu v Jihoafrické republice docházejí peníze, a tak se snaží luxusní budovu prodat.

ora, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz