Pětadvacetiletý mladík, který se podpálil v sobotu na náměstí v Hranicích, v neděli ráno v nemocnici zemřel. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí Fakultní nemocnice v Ostravě Tomáš Oborný.
Mladík zemřel v neděli ráno na popáleninovém centru Fakultní nemocnice v Ostravě.
Podívejte se na reportáž TV Nova:
Tam byl převezený v sobotu ráno poté, co se v Hranicích na náměstí polil technickým benzínem a podpálil. "Mladík utrpěl popáleniny třetího stupně na 90 procentech těla, jeho prognóza byla od počátku nejistá,“ řekl náměstek ředitele olomoucké záchranky Jan Weinberg.
Okolnosti tragédie vyšetřuje policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz