Zpravodajství

Nejlepšími řidiči jsou ŠTÍŘI! Nejvíc bourají BERANI!

Nejlepšími řidiči jsou lidé narození ve znamení Štíra, naopak nejvíce bourají Berani. Vyplývá to ze statistiky pojistných událostí České pojišťovny (ČP) za loňský rok zveřejněné ve čtvrtek.

"Dvanáct znamení zvěrokruhu provází lidské životy dlouhou dobu. V souvislosti s jejich vlivem na mysl člověka a stav věcí se někdy mluví o souhrnu náhod, jindy se zmiňuje ovlivňování charakteru, zdraví nebo vztahů. Ve statistikách České pojišťovny se v souvislosti s dopravními nehodami objevují všechna znamení. Některá více, jiná méně. Nicméně po prozkoumání pojistných události za loňský rok přináší ČP jasné sdělení – rozdíl mezi mistry bouraček Berany a nejlepšími řidiči Štíry činí téměř 30 procent," uvedl mluvčí ČP Tomáš Zavoral.

ČTĚTE TAKÉ:

Kde se nejvíc bourá a kam vůbec nejezdit? Mapa nehod

Motoristé Berani v loňském roce podle statistik způsobili o 12,4 procenta více škod, než je průměr u řidičů ostatních znamení. "Lidé narození ve znamení Berana věří ve vlastní schopnosti, snaží se co nejrychleji dosáhnout cíle, který si stanovili, a často překračují meze. Jsou průbojní a ambiciózní, když se pro něco nadchnou, a chtěli by mít všechno hned. Možná právě tyto charakteristiky jsou příčinou vyšší četnosti nehod u Beranů," poznamenal Zavoral a dodal, že ani řidiči a řidičky narození ve znamení Býka a Raka si však příliš oddechnout nemohou. Také pro ně podle statistik ČP dopravní nehoda rozhodně není výjimečnou situací," doplnil mluvčí ČP.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz