Ostatky ženy, která byla několik měsíců pohřešovaná, našli v neděli policisté na Olomoucku. Nejspíš spáchala sebevraždu.
Policisté našli v neděli tělo sedmatřicetileté ženy ze Štěpánova na Olomoucku. Ta byla od ledna pohřešovaná, policie je přesvědčená, že spáchala sebevraždu, uvedla v úterý policejní mluvčí Marie Štrbáková.
Policisté ženu hledali od 3. ledna, kdy se večer nevrátila ze zaměstnání. „Mrtvé tělo ženy bylo nalezeno v neděli v chatě na samotě u Rýmařova. Příčina smrti ženy je v současné době předmětem policejního vyšetřování, kdy okolnosti nasvědčují tomu, že se jednalo pravděpodobně o sebevraždu,“ uvedla mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
SEBEVRAŽDA: Seniorka skočila z okna domova důchodců
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz