Říká se, že opilí lidé mají dvojnásobek strážných andělů. Tady je důkaz.
Muž, který se v podnapilém stavu pokusil o sebevraždu skokem z jeřábu totiž spadnul do největší sněhové závěje. Zároveň ho zbrzilo volné oblečení a to, že měl uvolněné tělo. V nemocnici zjistili, že si nárazem způsobil jen krátkodobé bezvědomí a s výjimkou velmi lehkého otřesu mozku a několika bezvýznamných oděrek si nezpůsobil žádné zranění. Při pohledu na tu výšku se to zdá skoro nemožné.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz