Zpravodajství

CHARITA PRO POSTIŽENÉ DĚTI: Zpívali Csáková, Ledecký, Kolář a další...

V 14 hodin začíná v pražské O2 Aréně šestnáctý ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi. Nadace Nova pozvala do Prahy šest a půl tisíce mentálně postižených dětí a dospělých z celé republiky.

Vystoupení trvalo celé dvě hodiny a účinkujících bylo více než dost.

Podívejte se na záznam koncertu pod titulkem článku

Na pódiu se objevily hvězdy jako třeba Helena Zeťová, Ewa Farna, Tomáš Klus, Ilona Csáková, ale i Petr Kolář, Janek Ledecký, Michal David, Heidi Janků či skupiny Gipsy.cz, Hamleti a Maxim Turbulenc.
 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin TV NOVA:

Podívejte se na reportáž z Odpoledních televizních novin:

PSALI JSME:

Již šestnáct let Chceme žít s vámi! Největší charitativní koncert přináší Nadace Nova

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz