APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Pardubická chemička OBNOVUJE PROVOZ!

Pardubická chemička OBNOVUJE PROVOZ!
Zdroj: TN.cz

Dva dny po výbuchu nitroglycerinu v pardubické chemičce obnovili výrobu. Společnosti Exposia a Synthesia se vracejí do výrobního režimu

Vyšetřování ve společnosti Explosia pokračuje již pouze v bezprostředním okolí provozní nehody. Na místě stále pracují vyšetřovatelé.

„Znovu potvrzujeme, že nehrozí únik žádných nebezpečných látek,“ uvedla mluvčí Synthesie Jaroslava Doležalová s tím, že se Explosia i Synthesia vracejí ke standardnímu výrobnímu režimu.

ČTĚTE TAKÉ:
VÝBUCH CHEMIČKY! V troskách nalezeny první ostatky! KONEC NADĚJÍ?


Explosia opět začne provádět testy průmyslových trhavin, které s výbuchem nesouvisí. Standardní testy, které potrvají do 14 hodin, budou doprovázené zejména zvukovými efekty, které mohou být slyšitelné i v okolí města Pardubic.

Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz