Zpravodajství

PTALI JSTE SE ON-LINE skupin ARAKAIN a CHINASKI!

PTALI JSTE SE ON-LINE skupin ARAKAIN a CHINASKI!
Arakain Zdroj: Oficiální zdroj

Legendární skupina Arakain je na turné se svou novou deskou, kterou pokřtí 28. dubna v Retro Music Hall v Praze. Hostem on-line rozhovoru na tn.cz byl její zpěvák Honza Toužimský. Na nejdražším turné v historii je právě také kapela Chinaski. I jejího frontmana Michala Malátného jste se ptali on-line.

Dva on-line rozhovory se dvěma hvězdami pouze na tn.cz. Jedním z hostů je zpěvák legendárního Arakainu Honza Toužimský, druhým frontmanem, kterého se prostřednictvím našeho webu můžete zeptat na cokoliv, je zpěvák Chinaski Michal Malátný.

PODÍVEJTE SE

Exkluzivní záběry z nové koncerní show skupiny Chinaski


Chinaski jsou právě na svém nejdražším turné v historii kapely. Směrem k fanouškům už také míří nové DVD z podzimní halové koncertní show. To vyjde 30. dubna. Vše, co chcete vědět o kapele, se můžete zeptat v on-line rozhovoru frontmana Michala Malátného, který bude hostem na tn.cz v úterý od 20:00 do 21 hodin.

Ptát se ho můžete zde:
ON-LINE s Michalem Malátným ze skupiny ChinaskiPtejte se i Arakainu
 

Arakain vyrazil na své turné k nové řadové desce Homo Sapiens..? už 4. března a zatím se setkává s nabitými sály a nadšenými reakcemi fanoušků.

 
V úterý od 20:00 bude zpěvák skupiny Honza Toužimský hostem on-line rozhovoru na tn.cz.
 

Plné sály a nadšené reference nového CD, i tak by se dalo charakterizovat letošní jarní turné Arakainu. Hned první koncert turné, který se uskutečnil na zámku v Polné u Jihlavy si nenechalo ujít na 800 natěšených fanoušků. Nabitý pak byl i první moravský křest CD, který proběhl minulý měsíc v brněnském Semilassu. Úspěšný start završil koncert v Prostějově, který byl již několik dní předem zcela vyprodán.

Hostem velkého dne Arakainu 28. dubna bude zpěvačka Marta Jandová, která zároveň nové CD i pokřtí. „Na Martu se těšíme, známe se už léta, když jsme jezdívali do studia k Petru Jandovi na Propast, a v současnosti se s ní potkáváme na festivalech a nikdy si její vystoupení nenecháme ujít. Je skvělá rockerka, má šmrnc i hlas a dělá dobrou muziku s výbornými muzikanty. Je trochu škoda, že v Retru nemůžeme předvést vystoupení v plné parádě jako ve velkých sálech po republice, kde plně využíváme vlastního technického vybavení, aparatury, jevištní scény a světelných ramp s inteligentními světly,“ říká kytarista a zakládající člen kapely Jiří Urban.

 
 

Rozhovor

 

 „Retro Music Hall je již tradičním místem našich vystoupení v posledních letech, a proto raději oželíme techniku, abychom přijali místo, kam jsou lidi naučení chodit. A my doufáme, že jich bude, jako letos všude, plno a že si koncert společně užijeme,“ říká Jirka Urban.

Pomyslnou pozvánkou na koncert a křest CD v pražském Retru může být i online chat na zpravodajském portálu TN.cz, kterého se v úterý 26. dubna od 20:00 zúčastní za kapelu zpěvák Honza Toužimský.

Tisková zpráva
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz