APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Žena PRCHALA PŘED KOLEDNÍKY! Upadla a těžce se zranila

Žena PRCHALA PŘED KOLEDNÍKY! Upadla a těžce se zranila
Zdroj: Jindřich Kodíček

Kuriózní, leč smutný případ se na Velikonoční pondělí stal v jedné obci na Písecku, kdy mladá 27letá žena prchala oknem před koledníky. Jak pro agenturu Mediafax v úterý uvedl ředitel jihočeské záchranky Marek Slabý, žena vypadla nešťastně z okna a způsobila si těžké zranění zad.

Případ však policisté nevyšetřují. “Zatím se tímto případem policie nezabývá, neboť ji to nikdo neoznámil,“ uvedla pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Kamila Ingrišová.

ČTĚTE TAKÉ:

TRAGICKÉ VELIKONOCE: Na silnicích zahynulo 18 lidí!

Pro těžce zraněnou ženu musel dokonce přiletět vrtulník, který ji transportoval na traumacentrum do nemocnice v Českých Budějovicích.

Mladá žena se snažila před koledníky uprchnout, chtěla vyskočit z okna ve zvýšeném přízemí rodinného domku. Podjela ji však zřejmě noha a nešťastnou náhodou dopadla na beton pod oknem. Zda bude zcela v pořádku, či jí hrozí například trvalé následky, není zatím jasné.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz