Zpravodajství

VIDEO: DILETANTI, SVINSTVO, ŠIBALOVÉ! Taková slova létala Sněmovnou!

VIDEO: DILETANTI, SVINSTVO, ŠIBALOVÉ! Taková slova létala Sněmovnou!
ČSSD ve Sněmovně Zdroj: Mediafax

Poslanci stále jednají o nedůvěře vládě. Během dlouhých hodin u řečnického pultíku došlo na vzájemné osočování, napadání i na několik vtipných poznámek. Podívejte se na ty nejzajímavější!

"Jste ostuda této vlády. Neuvěřitelná ostuda!" řekl na adresu nového ministra vnitra Jana Kubiceho David Rath (ČSSD). Pošpinil podle něj celou policii. "Používáte hnusné metody, které používala StB za minulého režimu. Zajímalo by mě, jestli máte alespoň nějaké svědomí. Kolika lidem jste zničil život?" pokračuje Rath v palbě proti Kubicemu.

PODÍVEJTE SE:

CELÉ JEDNÁNÍ SLEDUJEME ON-LINE

"Některé ministry této vlády není možné vnímat ani jako druhou politickou ligu. Je to divize. A tomuto ásnámblu diletantů vévodí sám premiér," řekl na adresu kabinetu expremiér Jiří Paroubek (ČSSD).

PODÍVEJTE SE:

"Pokračujete jako vláda ostudy, šacování kapes potřebných a střední třídy a předstíraného boje s kmotry a šibaly všeho druhu," neodpustil si poznámky Paroubek.

 

PODÍVEJTE SE:

"Je načase svrhnout to neuvěřitelné svinstvo, které nám tu vládne! Tato vláda káže vodu a chlemstá víno," hřímal Miroslav Grebeníček (KSČM).

PODÍVEJTE SE:

 

Dlouhé minuty hovořil poslanec Jiří Koskuba (ČSSD), který přirovnal ministra Kalouska ke kardinálovi z doby Ludvíka XIV. Kalousek mu oponoval, že jeho vzorem vždycky byl Richelieu.

PODÍVEJTE SE:

 

mra, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz