Internetový magazín doma.cz slaví narozeniny, a osobnosti známé z obrazovky mu přejí ten to nejlepší.
První narozeniny jsou velká a důležitá věc - ať v životě člověka, tak v "životě" internetového magazínu. V takovém případě přicházejí na řadu gratulanti a dort s velikou svíčkou.
A možná také něco na způsob bilancování. Jaký byl ten uplynulý rok - náš první? Odpověď je jednoznačná - krásný! Získali jsme veliké množství spokojených čtenářek, které zajímají naše dobře míněné rady ohledně krásy, štíhlé linie, zdravého životního stylu, báječného jídla či rodinného života.
|
Slavte 1. narozeniny doma.cz s námi! Během nejbližších dnů se na magazínu doma.cz rozjede narozeninová soutěž. Po celý měsíc budete mít možnost vyhrát luxusní a lákavé ceny. Co k tomu budete potřebovat? Vytvoříte si speciální profil a pak už jen budete pečlivě číst články na stránkách doma.cz, např. v rubrice Seriály, kde se pravidelně dovídáte poslední novinky ze světa seriálů TV NOVA. Nejlepší ceny vyhraje ten nejšikovnější! |
K narozeninám přišly našemu magazínu popřát také celebrity. "Hodně síly, hodně návštěvníků a hodně krásy," přeje Dalibor Gondík. Kristina Kloubková nám k narozeninám dokonce krásně zazpívala a Karel Voříšek řekl: "Přeji vám, abyste se tam právě vy, milé dámy, cítily jako doma."
Další a ještě pevnější krůčky popřála magazínu doma.cz Hanka Kynychová. "Já přeji stále více a více spokojených čtenářů," nechala se slyšet Renáta Czadernová.
PŘEČTĚTE SI NA DOMA.CZ:
PROMĚNA paní Lucie: odvážný a sexy styl!
VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel mě nutil hubnout, pak mě vyměnil za boubelku!
Ornella Mutiová nestárne. V šestapadesáti vypadá na dvacet!
Zahradní práce: tipy na květen!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz