Policisté v jedné obci u Horažďovic na Klatovsku odhalili po několikaměsíčním sledování a vyšetřování pěstírnu marihuany v rodinném domku.
"Policejní zákrok proběhl v úterý v odpoledních hodinách. V rodinném domku policisté zajistili v jedné místnosti technologické zařízení plně automatizované indoorové hydroponní pěstírny konopí včetně rostlin," uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.
Zajištěné zařízení i rostliny konopí bude nyní zkoumat znalec.
PODÍVEJTE SE TAKÉ:
To je megapěstírna marihuany! Kořistili tam BOHÁČI
"Do obce uživatel domku ze Strakonic jezdil nepravidelně za účelem pěstování konopí.
Muž je nyní podezřelý ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz