APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

JÍZDA HRŮZY! Řidič autobusu současně řídil, volal a psal sms...

Neuvěřitelný hazard se životy pasažérů předvedl jeden řidič autobusu městské hromadné dopravy v Římě. Během jízdy ovládal kromě volantu ještě dva mobilní telefony najednou.

O mužích se často říká, že se neumějí soustředit na dvě práce najednou. To ale naprosto vyvrátil řidič autobusu směřujícího na římské letiště Ciampino Airport.

 
Cestující ho zachytili, když v pravé ruce držel u ucha mobilní telefon, pomocí kterého s někým komunikoval. Na tom by nebylo nic divného, takových řidičů jsou spousty, jenže tento povedený šofér navíc držel telefon i v levé ruce a psal sms!
 
Téměř celou dobu při tom koukal na displej a vůbec mu nevadilo, že projíždí křižovatkami. Volant totiž ovládal lokty. Cestující si okamžitě na jeho riskantní jízdu stěžovali a řidič byl postaven mimo službu. Navíc s ním bylo zahájeno policejní vyšetřování.
Daily Mail

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz